Привітання з ювілеєм.

Дата: 31.03.2020 14:54

29 березня, відзначила  80-річний   ювілей жителька села Райки Гордієнко Олена Володимирівна, чудова жінка та господиня. Ювелярка  має прекрасну сім’ю, в якій завжди   панує любов, взаємоповага та взаємодопомога, народила та виховала двох чудових дітей – сина Володимира та дочку Тетяну.

Олена Володимирівна після закінчення навчання, приїхала до рідного села Райки, де багато років пропрацювала  завідуючою ФАПу.

Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував ювілярці міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей.

Бажаємо вам, Олено Володимирівно, на довгі роки зберігати бадьорість духу та оптимізм.

У цей непростий для нашої держави час,  прийміть  найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя та невичерпної енергії. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, а у серці – доброта. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою

Швайківський сільський голова                                                           Тарас ЯРИГІН

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)