Голова Швайківської об’єднаної територіальної громади Тарас Яригін звертається до жителів громади та медичних працівників

Шановні співгромадяни, дорогі наші медики!

Сьогодні Україна і світ постали перед великою загрозою. В нашій країні поступово розгортається складна епідеміологічна ситуація.

Наші дії, як органу місцевого самоврядування, спрямовані на те, щоб максимально убезпечити наших громадян від підступного вірусу. З сільського бюджету виділено кошти Комунальному некомерційному підприємству «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради в сумі 20 тис. грн. та Комунальному некомерційному підприємству «Центральна районна лікарня» в сумі 40 тис. грн.  для  закупівлі та придбання  медичних виробів, засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих і антисептичних засобів.

Дякуємо Вам за свідоме ставлення до ситуації, за розуміння і підтримку, за дотримання карантинних заходів. Пам’ятайте, Ви – вдома, а лікарі, медичні сестри, санітарки щодня приймають виклики долі, вони працюють в надзвичайних умовах, аби кожен з Вас мав змогу отримати вчасну і кваліфіковану допомогу.

Будьте особливо  уважними до свого здоров’я в умовах поширення коронавірусної інфекції. Якщо виникають підозри на зараження – повідомте про це свого лікаря, але з дотриманням усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Пам’ятайте, лікарі теж живі люди, мають власні сім’ї, турбуються про стан свого здоров’я і, як і всі ми, хочуть повертатися додому здоровими.

Дорогі медичні працівники! Ми віримо, що разом з Вами, ми подолаємо будь – які віруси. Ви сильні і відважні, справжні майстри своєї справи, чудові фахівці. Дякуємо Вам за мудрість, терпіння, високу професійність і відвагу, за Вашу незламність і високий моральний дух. Щоденний ризик витримає не кожен. Але разом – ми сила, і пліч – о – пліч ми подолаємо всі негаразди.

В надскладних умовах для нас працюють:

с.Швайківка

Устенко Валентина Олександрівна (тел.    067-26-20-459) - сімейний лікар

Городиська Тетяна Миколаївна  (тел.  097-86-56-114) - сімейний лікар

Сапонюк Тетяна Павлівна (тел.  097-062-68-75) - завідуюча ФАПом

Пендюр Тетяна Олександрівна   -   медична сестра

Разпутна Заріна Михайлівна(тел. 096-8867-527).   -    фельдшер ФАП с. Катеринівка

с. Мирославка

Шкварницька Вікторія Вікторівна  -  медична сестра

Столяр Олена Володимирівна          - санітарка

Омельченко Олена Василівна       - лаборант

Дякуємо Вам за невтомну працю! Будьте здорові!

Шановні жителі громади, залишайтеся вдома, бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

З повагою

Голова Швайківської ОТГ                                                                    Тарас ЯРИГІН