Керівництво Швайківської ОТГ: з турботою про медиків та населення

Дата: 08.04.2020 14:17

Швайківська об’єднана територіальна громада активно долучилася до протидії поширення коронавірусної інфекції. Місцеве самоврядування запровадило карантинні заходи, виділяються кошти на медичні засоби, засоби індивідуального захисту, здійснюється доставка продуктів харчування для одиноких літніх людей і соціально незахищених сімей.

Так, сьогодні, 08 квітня, голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін передав засоби спецзахисту та дезинфікуючі засоби для медиків КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Бердичівської районної ради та КНП «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» Бердичівської районної ради, які за необхідності допоможуть протидіяти коронавірусу. Стоматполіклініка також отримала і новенький комп'ютер, який неодмінно допоможе покращити роботу закладу.

Слід зазначити, що керівництвом громади  забезпечено соціальних робітників Комунальної установи «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», які безпосередньо надають послуги з обслуговування одиноких людей похилого віку, дезінфікуючими засобами та засобами  індивідуального захисту. Їм сьогодні  передано  рукавички,   маски та дезінфікуючі засоби.