Швайківська громада отримала продуктові набори для соціально незахищених жителів

Продуктові набори для соціально незахищених громадян – це спільний благодійний проєкт національної мережі продуктових магазинів АТБ-Маркет та Міністерства соціальної політики України, який почав реалізовуватися з 3 квітня 2020 року.

З метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину, за домовленістю Житомирської обласної державної адміністрації, продуктовими пакунками забезпечуються найбільш вразливі верстви населення, які перебувають на обслуговуванні в Комунальній установі «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Швайківської сільської ради:

• громадяни віком 80 років та старше;

• громадяни похилого віку, які потребують догляду;

• особи з інвалідністю.

До продуктового набору входять зокрема такі продукти: цукор, сіль, чай, печиво, макарони, крупи, олія, лимон, засоби гігієни.

Всі підопічні та керівництво Швайківської сільської ради вдячні за надану допомогу та турботу про людей  в такий важкий для нашої країни час.