ВІТАННЯ ШВАЙКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТАРАСА ЯРИГІНА З НАГОДИ ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 17.04.2020 12:53

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони!

Важко переоцінити вашу роль у боротьбі з вогняною стихією, захисті життя і здоров'я людей, майна від пожеж!

На вас покладено нелегку та дуже почесну місію – захищати нас від вогняного лиха. По першому сигналу про небезпеку ви негайно відправляєтеся туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Вам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви.

Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей.   Ви присвятили себе боротьбі з вогнем, а отже особливістю вашої професії є те, що рятуючи життя інших, можна загинути самому.

Щоденно на цілодобовому чергуванні несуть свою нелегку службу пожежники Слободищенської пожежної охорони:

Подожевський Ігор Миколайович – старший водій-пожежник;

Шевчук Володимир Антонович – водій-пожежник;

Крижанівський Анатолій Васильович – водій-пожежник;

Пендюр Сергій Петрович – водій-пожежник.

Дякуємо вам, шановні наді односельчани, за вашу нелегку працю, а  це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки.

Бажаємо вам спокійних чергувань, а всім українцям – обережного поводження з вогнем і свідомого ставлення до правил протипожежної безпеки!

У день професійного свята та на довгі роки життя зичимо вам міцного здоров’я та наснаги у вашій нелегкій професії, щастя у житті, і нехай Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів!