Швайківська сільська рада дякує за допомогу та підтримку

Дата: 21.04.2020 09:29

Благодійництво, милосердя, добро – це те, що робить цей світ кращим. На щастя, чуйні люди живуть і працюють серед нас і завжди приходять на допомогу.

Керівництво та колектив Швайківської сільської ради висловлює щиру вдячність і сердечну подяку Петру Миколайовичу Залізному – Президенту Благодійної організації «Відкрите серце»  за надану благодійну допомогу. Особисті засоби захисту (маски) були передані соціальним робітникам Комунальної установи «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), продуктові набори та постільна білизна були передані одиноким людям і людям похилого віку та багатодітним сім’ям, котрі найбільше того потребували.

А також щиро вітаємо Петра  Залізного з перемогою у національному конкурсі «Благодійна Україна – 2019». У номінації «БЛАГОДІЙНИК РОКУ» Петро Миколайович отримав 3 місце.

Бажаємо Вам  міцного здоров’я, Божого благословення, яскравих, значних подій та успіхів у благородній справі. Нехай Ваша доброта і щедрість повертаються до Вас сторицею.

Швайківський сільський голова                                     Тарас ЯРИГІН