Соціальна робота з сім’ями, в яких виховуються діти в період карантину продовжується

Дата: 04.05.2020 13:20

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 26.03.2020 року №4225/0/2-20/37 та листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 20.03.2020 року №15/3-07/557 головним спеціалістом з питань захисту дітей, сім’ї та молоді апарату сільської ради було проведено ряд обстежень житлово-побутових умов проживання дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, а також родин, у які діти повернулись із закладів інституційного догляду та виховання дітей.  Також проведено профілактичну роботу  щодо дотримання правил карантину, попередження масового поширення ГРВІ, в тому числі COVID-19. Були роздані буклети на дану тематику.

Батькам наголошено на необхідності посилення контролю за дітьми та станом їх утримання у період карантину.

А також, даним родинам надано допомогу одягом, взуттям, продуктами харчування, меблями, отриманими від благодійників.