19 травня відзначається «Всесвітній день сімейного лікаря»

Дата: 19.05.2020 13:53

Вперше ідея святкування була запропонована та одноголосно схвалена в травні 2010 року на засіданні Всесвітньої організації сімейних лікарів. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів і їх ролі в системах охорони здоров’я всього міра. За даними світової статистики, до 80% всіх проблем, пов’язаних зі здоров’ям, в розвинених країнах світу сьогодні вирішуються на етапі звернення до сімейного лікаря: він перший вислуховує скарги пацієнта і вирішує, до якого фахівця його направити.

Сьогодні сімейний лікар — це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку.

Вітаємо усіх лікарів загальної практики - сімейний лікарів, фахівців первинної ланки та кожного з Днем сімейного лікаря!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги.

Хай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед Вас, порозуміння, злагода й повага!

Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

З повагою

Швайківський сільський голова                                                           Тарас ЯРИГІН