Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня

Дата: 28.08.2020 12:56

Регіони позначатимуть зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення Covid-19, залежно від епідемічної ситуації. Маркуватиме регіони автоматизоване програмне забезпечення на основі алгоритмів і даних. Національна комісія ТЕБ та НС затверджуватиме дані.

Що змінюється для адаптивного карантину після 26.08?

Додатково посилюються обмежувальні заходи у регіонах із “зеленим” рівнем епідеміологічної небезпеки.

Заборонено:

• робота дискотек, розважальних закладів, нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля;
  • проводити концерти, окрім організованих закладами культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Місцеві органи самоврядування — отримають доступ до даних електронного сервісу “Дій.Вдома”. Це необхідно, аби контролювати осіб, які підлягають самоізоляції чи  обсервації, або порушують правила карантину.
Для Єдиної державної системи цивільного захисту по всій території України продовжується режим “Надзвичайної ситуації” до 31 жовтня 2020 року.