На вулицях у селі Райки проведуть капітальний ремонт вуличного освітлення

Дата: 01.09.2020 11:42

Днями відбулася зустріч керівництва Швайківської ОТГ з виконавцями робіт та узгодження з підрядною організацією, згідно проектної документації, вуличного освітлення у селі Райки.

Підрядна організація (ФОП Волощук М.К.) була визначена згідно торгів, які відбувалися у системі ProZorro. Швайківською сільською радою з підрядною організацією було укладено відповідну угоду на виконання робіт.

Кошти у сумі 247900,00 грн були спрямовані з Державного бюджету. За сприяння народного депутата України Богдана Кицака виділено дані кошти, а отже, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально – економічного розвитку окремих територій надійде у вересні і жовтні, згідно плану фінансування робіт.

Таким чином, оновлене освітлення скоро з’явиться на вулиці Молодіжна, Трипільська, Поперечна та Миру, що у селі Райки.