Свято Першого дзвоника в загальноосвітніх закладах Швайківської ОТГ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дата: 02.09.2020 11:00

День знань – урочисте свято, яке знаменує початок нового навчального року. Першого вересня свої двері для учнів гостинно відкрили всі школи Швайківської об’єднаної територіальної громади і перший дзвоник пролунав для 369 учнів.

Цьогоріч вперше переступили поріг школи 42 першокласника. Для них це перший крок у незвідану Країну знань, шлях до розвитку і пізнання.  Для учнів  - одинадцятикласників, майбутніх випускників, це  остання сходинка до самостійного і дорослого життя.

Слід зазначити, що вперше школи розпочали навчання в умовах пандемії. Урочистості проходили у новому форматі, з дотриманням усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України. І це надало святу особливого креативу.

Як саме відбувалися заходи у школах (на фото):