В Швайківській громаді вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 02.09.2020 14:05

Щорічно, 2 вересня, світ відзначає закінчення Другої світової війни та вшановує світлу пам'ять загиблих у цій війні.

Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року і тривала до 2 вересня 1945 року, тобто 6 років і 1 день. Цьогоріч світ відзначає 75 років закінчення Другої світової війни.

«Шановні жителі громади, Друга світова війна горем і болем увірвалася в кожну українську домівку, понівечила мільйони життів, зламала мільйони доль. Сьогодні ж нашим священним обов’язком є збереження пам’яті про тих, хто тоді відстояв перемогу, тих, хто став жертвою нацизму. Друга світова війна для України і українців – це національна трагедія. Тож давайте гідно вшануємо пам'ять наших предків, наших дідів і бабусь, наших батьків, які навчили нас любити рідну землю, виборювали нашу свободу, які подарували нам чудову можливість -  жити.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!» - зазначив Швайківський сільський голова Тарас Яригін.

Сьогодні, на всій території Швайківської ОТГ до Меморіалу Слави героям Другої світової війни, обелісків, пам’ятних місць поховань, братських могил несли квіти, вшановуючи світлу пам’ять загиблих.

Ми пам’ятаємо про безсмертний приклад самопожертви та відваги!