Вітання з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 25.09.2020 15:51

Шановні педагоги – «дошкільники», ветерани дошкільного виховання та працівники дошкільних закладів!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята -  Всеукраїнського Дня дошкілля!

Люду здавна стало зрозуміло, що нема нічого важливішого, ніж виховання дитини, адже діти – це наше майбутнє. Тож, не менш важливі і ті, кому ми довіряємо виховання наших дітей.

Ви заслуговуєте на особливу повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець найдорожчим скарбам світу - дітям! Ви вкладаєте у них добро, засіваєте насіння допитливості, знань і вміння, допомагаєте пізнавати світ, шанувати батьків, любити свою неньку - Україну,  віддаючи натомість силу й серце своїм вихованцям. Вони Вам довіряють, вони Вас люблять і шанують!

Дякую за Вашу працелюбність, добру посмішку, терпіння, уважність.             Бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту і, звичайно, успіхів у вихованні найменших жителів нашої громади.

Швайківський сільський голова

Тарас ЯРИГІН