Сьогодні, 30 вересня, відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 15:36

Професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек, відзначається 30 вересня починаючи з 1998 року

Шановні бібліотекарі!

В цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

Працівники бібліотек з дня в день забезпечують наукові і культурні потреби громадян, нерозривний зв'язок минулого і сьогодення, зберігають і популяризують знання, накопичені людством, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Подальший розвиток бібліотечної справи – це, беззаперечно, запорука розвитку суспільства.

Сердечно бажаю Вам, шановні бібліотекарі, а також читачі і усі, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави і нашої громади! Нехай цей день дарує Вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку невичерпним джерелом мудрості.

Швайківський сільський голова

Тарас ЯРИГІН