Вітання голови Швайківської об’єднаної територіальної громади Тараса Яригіна з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 09:28

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання.

Ваша професія особлива - своєю творчістю та силою духу  Ви звеличуєте рідну Україну, зберігаєте і відновлюєте національні традиції. Ви даруєте людям гарний настрій, несете культуру до кожної душі.

Працівники культури нашої громади щодня і невтомно працюють над збереженням і розвитком багатовікових традицій духовності і культури, народної творчості, інтелектуальних надбань, щиро вдячний Вам за це!

Вітаючи вас з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, добра, благаполуччя. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Швайківський сільський голова

Тарас ЯРИГІН