Вітання голови Швайківської сільської ради Габріела Мкртчяна з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 04.12.2020 15:31

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил України!

Вітаю Вас із Днем Збройних Сил України і дякую за мужність і професіоналізм!   Дякую Вам за мирне небо над головами наших співгромадян.

Прийміть сердечну шану і повагу за Ваш чесно виконаний військовий обов’язок. Ми горді тим, що в нас є справжні чоловіки – воїни. Ваша сміливість та самовідданість є прикладом для молодого покоління, для всіх нас.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив і боронить честь і свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, хто надійно оберігає наші кордони, хто зберіг суверенітет і незалежність нашої держави.

Шаную кожного воїна, який в даний час захищає наші життя. Прошу пам’ятати кожного земляка - військовослужбовця, кожного Героя України, який поліг в боротьбі з ворогом.

У День Збройних Сил України бажаю Вам, шановні воїни, безпеки та успіхів на службі, міцного здоров’я і завжди повертатися додому неушкодженими! Мирного неба Вам, Вашим родинам і Україні! Зі святом!

Слава Україні!

Швайківський сільський голова