Швайківський сільський голова Габріел Мкртчян вітає з Днем працівника державної виконавчої служби України

Дата: 17.12.2020 12:49

Шановні працівники державної виконавчої служби!

У своє професійне свято прийміть слова подяки за сумлінне виконання службових обов’язків.

Ваша робота відповідальна і покликана на утвердження справедливості і законності у суспільстві. На вас покладено завдання захисту конституційних прав та свобод громадян, повного виконання державою і громадянами рішень судів, відповідно до Законів України.

Ваш внесок у розвиток незалежної та правової держави є безцінним! Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам країни та ії громадянам.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, успіхів у роботі!

Швайківський сільський голова

Габріел Мкртчян