З турботою про найменших мешканців громади

Дата: 22.12.2020 14:04

З нагоди новорічно – різдвяних свят Швайківська сільська рада надала подарункові набори (солодощі) дітям, малозахищених верств населення.

Смаколики отримали діти – сироти, діти з інвалідністю, діти, позбавлені батьківського піклування. Загалом було роздано більше 30 наборів.

Від народного депутата України Богдана Кицака подарункові набори отримали діти з інвалідністю.

Працівники соціальної служби громади разом з помічником народного депутата відвідали кожну сім’ю, передали вітання від керівництва громади і народного депутата та солодощі діткам.

Дорогі діти, вітаємо вас з прийдешніми святами, бажаємо міцного здоров’я, добра, здійснення всіх мрій і задумів, а також щасливого дитинства. Вірте у казку і вона неодмінно здійсниться.