Візьми участь у конкурсі хореографічного мистецтва «У ритмі танцю»

Дата: 10.02.2021 10:18

Хореографічні колективи мистецьких шкіл області 03 квітня 2021 року мають змогу взяти участь у конкурсі хореографічного мистецтва. Комунальний заклад «Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва» Житомирської обласної ради проводить на базі комунального підприємства  «Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера Житомирської обласної ради обласний фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «У ритмі танцю».

Місце проведення фестивалю – конкурсу: вул. Пушкінська, 26, м. Житомир. Початок об 11.00 год., реєстрація учасників з 10.00 год. Заявку на участь у фестивалі – конкурсі солістам, колективам необхідно подати до 19 березня 2021 року за адресою: вул. Михайлівська, 3, м. Житомир (Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва) або на адресу електронної пошти: zhochm@ukr.net.

Контактна особа: Наталя Рудик, тел.: (0412) 47-19-73.

Положення про конкурс