Нарада з керівниками закладів культури

Дата: 10.02.2021 16:44

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, відбулася робоча нарада заступника сільського голови Олени Лещенко з керівниками закладів культури Швайківської об’єднаної територіальної громади.

Учасники наради обговорили перспективи діяльності закладів культури, особливості комунікації та взаємодії в умовах пендемії, детально зупинилися на найбільш проблемних питаннях галузі.

Олена Лещенко, підсумовуючи захід,  запевнила присутніх у збереженні існуючої  мережі закладів культури та кадрового потенціалу. «Завдяки нашій спільній та плідній роботі, вжитті дієвих заходів маю надію на  підвищенні якості надання культурних послуг в громаді. Переконана, що всі учасники культурного процесу Швайківської об’єднаної територіальної громади прикладуть максимум зусиль до розбудову культурної мережі» - зазначила Олена Миколаївна.