Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям та не виходити на водойми!

Згідно прогнозу синоптиків, на території області встановилась стабільна плюсова температура, через що крижаний покров на водоймах району з кожним днем втрачатиме свою міцність. За таких умов вихід на кригу надзвичайно небезпечний для життя та здоров’я людей. Минулої зими, яка видалася теплою, через необережне поводження громадян на водоймах області під час вилову риби загинуло 4 людини.

Аби не допустити трагедій, рятувальники радять: не виходьте на лід без потреби. Особливо коли температура повітря нуль або вище нуля. Місця, де крига неміцна - темніші, адже у її товщі присутня вода. Категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг. Не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок; у випадку швидкої течії річки у цьому місці; за наявності вмерзлих у лід дошок, палиць та інших предметів; у випадку різного забарвлення льоду; під час сильного перепаду температури й потепління. Не вживайте спиртні напої біля водойм. Пильнуйте за дозвіллям дітей та пояснюйте їм небезпеку тонкої криги!

Головний інспектор Бердичівського МРВ

Управління ДСНС України у Житомирській обл.

Віталій ПИЛИПЧУК