У Бердичеві поліцейські затримали вантажівку з необлікованим лісом

Дата: 04.03.2021 15:53

3 березня у Бердичеві поліцейські зупинили вантажний автомобіль, в якому перевозився лісоматеріал без належних супровідних документів. Транспортний засіб і деревина вилучені. Розпочата відповідна перевірка.

Увечері інспектори чергового наряду швидкого реагування Бердичівського районного відділу поліції у райцентрі зупинили «ЗІЛ-130» під керуванням 53-річного жителя одного із сіл. У вантажівці чоловік перевозив десять кубометрів дубових колод. Однак супровідних документів, які б указували на легальність походження деревини, він поліцейським не надав.

За таких обставин транспортний засіб з лісоматеріалом вилучено до відділку поліції.

Досудові розслідування за обома фактами тривають у рамках відкритих за ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) ККУ кримінальних проваджень. Законодавством таке правопорушення карається штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі чи позбавленням волі на строк до 3 років.

Бердичівський районний відділ поліції