95-річчя відзначила жителька Швайківської громади Ніна Пилипівна Демченко

Дата: 10.03.2021 14:22

10 березня свій поважний 95-річний ювілей відзначила жителька Швайківської об’єднаної територіальної громади Ніна Пилипівна Демченко. За дорученням Швайківського сільського голови Габріела Мкртчяна привітала шановану жительку громади секретар ради Ольга Гусар. Вітання приймала дочка ювілярки – Галина Михтодівна.

Життєвий шлях Ніни Пилипівни був нелегким та тернистим. Роки війни, окупації та післявоєнної відбудови. Разом з чоловіком жінка виховала чудову дочку, радіє онукам, правнукам та праправнучці.

Шановна Ніно Пилипівно, уся наша громада вітає Вас з 95-річчям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, теплоти та затишку в родині. Хай кожен день буде сонячним, світлим та радісним.