Чудовий 90-річний ювілей відсвяткував житель села Райки Василь Миколайович Побережний

Дата: 15.03.2021 10:28

Славний 90-річний ювілей відзначив 14 березня мешканець села Райки – Василь Миколайович Побережний.  За дорученням Швайківського сільського голови Габріела Мкртчяна привітати шанованого довгожителя з визначною подією та висловити слова безмежної вдячності за нелегкий життєвий шлях  завітали староста села Райки Наталія Войнівська, завідуюча клубом Олена Реготун та бібліотекар Алла Кузьменко.

Мудрістю та життєвим досвідом може полонити кожне слово цього поважного чоловіка. Народився ювіляр 14 березня 1931 року. Через два місяці після народження, батьків Василя Миколайовича було репресовано. Його вихованням займалася бабуся. З ранніх літ зазнав усіх труднощів долі: голод, війна, важкі роки післявоєнної відбудови. З 15 років Василь Миколайович розпочав свій трудовий шлях. У 1953 році зустрів свою долю, одружився. Разом з дружиною Марією Іванівною збудували дім, народили та виховали двох дітей. Радіє ювіляр чотирьом онукам та двом правнуків.

Шановний Василь Миколайович, нехай кожен день дарує Вам радість та позитивні емоції. Міцного Вам здоров’я, родинного затишку, добра й тепла.