Вітання голови Швайківської об’єднаної територіальної громади Габріела Мкртчяна з нагоди Дня Служби безпеки України

Дата: 25.03.2021 08:58

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Швайківської сільської ради, висловлюю вам слова щирої вдячності за  сумлінне й самовіддане виконання обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних та військових інтересів держави. Впевнений, що і надалі ви залишатиметесь зразком гідності, професіоналізму та стійкості.

Бажаю вам сил, наснаги, успіхів і вагомих досягнень на службі. Миру, здоров'я, добробуту вам та вашим родинам!