На Бердичівщині поліцейські та нацгвардійці провели превентивні заходи

  • 638

Фото без опису

25 березня у Бердичеві та районі спільні наряди поліції працювали на вулицях міста та автошляхах з метою виявлення та припинення правопорушень кримінального та адміністративного характеру.  У результаті поліцейські задокументували понад два десятки порушень законодавства у різних сферах діяльності.

На час відпрацювання були сформовані 6 автомобільних та 5 піших патрулів. До участі у профілактичних заходах залучались поліцейські Бердичівського районного відділу, військовослужбовці в/ч 3047 Національної гвардії України та працівники роти поліції особливого призначення ГУНП в області.

Під час патрулювання вулиць поліцейські звертали увагу і на дотримання громадянами карантинних заходів. Зокрема, закликали працівників торгівельних закладів виконувати рекомендації органів охорони здоров’я. За виявленими порушеннями, пов’язаними з відвертим ігноруванням вимог щодо дотримання карантинних обмежень, складено 3 адміністративних протоколи (ч. 1 та 2 ст. 44-3 КУпАП). Правоохоронці перевірили 15 суб’єктів господарювання.

Водночас інспектори ювенальної превенції нагадали продавцям та власникам магазинів про неприпустимість продажу спиртного та цигарок неповнолітнім. Поліцейські роз’яснили відповідальність за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами.

У результаті проведених заходів поліцейські зафіксували 12 випадків публічного розпиття спиртних напоїв, 8 жителів райцентру притягнуто до адміністративної відповідальності за куріння у заборонених місцях.

Під час проведення профілактичних заходів патрулі перевірили 117 осіб, які перебувають на обліках, серед них 9 адміннаглядних і 2 неповнолітніх.

Водночас правоохоронці реагували на виклики про сімейні чвари. У результаті складені 6 адміністративних матеріалів про вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП). Потерпілим від агресорів роз’яснили, як можна захиститися та відстояти свої права.

У ході відпрацювання перевірено 32 транспортних засобів, в одному з яких поліцейські та працівники роти поліції особливого призначення виявили у 25-річного пасажира іномарки речовину білого кольору, попередньо – наркотичний засіб. Нині розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

За словами начальника Бердичівського районного відділу поліції Олега Мельничука, присутність додаткових патрулів правоохоронців на вулицях дисциплінує місцевих жителів. Тож такі заходи, спрямовані на виявлення, припинення, а також запобігання правопорушенням у місті та районі, однозначно мають позитивний результат.

Бердичівський районний відділ поліції