Поважний 90-річний ювілей відзначила жителька села Швайківка – Мотрона Омелянівна Левчук

Дата: 08.04.2021 16:35

Важливу та значущу подію – 90-річчя – відзначила  жителька села Швайківка Мотрона Омелянівна Левчук. За дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна привітати ювілярку завітали секретар сільської ради Ольга Гусар, директор будинку культури Надія Вельмик та соціальний працівник Ніна Самсонюк.

Для жителів громади – Мотрона Омелянівна – людина-легенда, джерело невичерпної мудрості та працьовитості. Ювілярці довелось прожити непросте життя, але вона ніколи не втрачала оптимізму, який випромінює і досі.

Шановна Мотроно Омелянівно, усі жителі Швайківської громади сердечно  вітають Вас з чудовим ювілеєм. Зичимо Вам міцного здоров’я, радості та оптимізму.