Прості правила, які можуть вберегти життя мотоциклістів

Дата: 15.04.2021 14:02

Поліцейські Бердичівського районного відділу поліції нагадують водіям автомобілів прості правила, які можуть вберегти їх самих, а також врятувати життя мотоциклістів:

• Перед будь-якою зміною напрямку руху потрібно впевнитись, що це буде безпечно. Уважно дивіться у дзеркала.
  • Перед початком руху, зміною напрямку або перестроюванні обов’язково вмикайте сигнали повороту відповідного напрямку.
  • Дотримуйтесь дистанції. Мотоцикл гальмує і набирає швидкість набагато швидше ніж автомобіль.
  • Не відчиняти двері автомобіля не впевнившись, що це буде безпечно для інших учасників дорожнього руху
  • Якщо ви потрапили в ДТП, необхідно вжити всіх можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілому. Незначна аварія, яка залишить лише подряпини на авто, може коштувати здоров’я або життя мотоцикліста.

Керманичам двоколісного транспорту поліцейські радять наступне:

• Під час руху перебувати самому та пасажиру в застебнутому шоломі.
  • Заздалегідь подавати сигнали маневрування — попереджайте інших учасників руху про ваш намір здійснити поворот чи обгін.
  • Слідкуйте за технічним станом свого двоколісного транспортного засобу.
  • Дотримуйтесь безпечної швидкості руху.
  • У жодному разі не перевозити нетверезих пасажирів або дітей, зріст яких до 145 см.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути взаємоввічливими та дотримуватися правил дорожнього руху!

Бердичівський районний відділ поліції