У Швайківському закладі загальної середньої освіти відбувся тематичний захід «Дзвони Чорнобиля»

Дата: 27.04.2021 09:02

День-спогад та день-пам'ять… У Швайківському закладі загальної середньої освіти відбувся виховний захід з нагоди 35-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Ініціаторами та натхненниками його проведення стали директор школи Ірина Білан, заступник з виховної роботи Катерина Куцак та класоводи початкової ланки закладу.

«Дзвони Чорнобиля» - не просто назва заходу, а слова, наповнені особливим змістом та болем. 26 квітня 1986 року… Чорний день в історії України. День, коли Чорнобиль став відомим всьому людству. Гірка, як полин, слава.

Дзвони Чорнобиля не стихають з часом. Наслідки катастрофи відчуватимуть ще багато поколінь українців. Аварія на Чорнобильській АЕС розділила життя людей на «до» та «після». Безлюдні вулиці Прип’яті, покинуті школи, дитячі майданчики, колючий дріт зони… Школярі мимоволі перенеслись до подій 35-річної давнини. І в День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнулись у їх душах співчуттям та милосердям.