До рятувальників відомчої пожежної охорони ДУ «Райківська виправна колонія № 73» завітали допитливі гості

Дата: 28.04.2021 12:12

На день відкритих дверей до рятувальників відомчої пожежної охорони ДУ «Райківська виправна колонія № 73» завітали школярі. Зустріч з пожежниками відбулась відповідно до плану тижня безпеки та вуличного руху. Участь у заході взяв голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, власним прикладом виховуючи у школярів почуття відповідальності за життя та безпеку.

«Хай кожна дитина знає: жартувати з вогнем не можна», - саме під таким гаслом пройшла зустріч з рятувальниками. Майор внутрішньої служби Євгеній Сапонюк провів змістовну екскурсію здобувачам освіти Райківського ЗЗСО І-ІІ ст. Під час екскурсії діти дізналися про складові пожежного автомобіля, види вогнегасників та на власні очі побачили засоби пожежогасіння в дії. Школярам пощастило спробувати себе і ролі вогнеборців, приміряти елементи спецодягу та отримати відповіді на питання, які давно цікавили та хвилювали.

По завершенню зустрічі на дітей чекав солодкий сюрприз від пожежників.