У Мирославському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка відбувся День цивільного захисту

  • 906

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня 2021 року в Мирославському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка відбувся  День цивільного захисту.

Учні, педагоги та працівники закладу освіти удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці учасники освітнього процесу зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники 1-4 класів – офлайн, 5-11 класів – онлайн провели із здобувачам освіти наступні заходи:

1 клас – виховна година з теми: «Дія населення під час надзвичайних ситуацій» з демонстрацією мультфільму «Про систему цивільного захисту»;

2 клас – усний журнал на тему: «Школяреві про цивільну оборону України»;

3 клас – подорож  з Пізнайком на тему: «Цивільна оборона. Дії населення під час  надзвичайних ситуацій»;

4 клас – година спілкування на тему: «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій» з переглядом презентації «Надзвичайні ситуації»;


5 клас – виховна година на тему: «Обережно, підозрілий предмет!»;

6 клас – виховна година «Безпека на воді»;

7 клас – виховна година на тему: «Це повинен знати кожен!» з переглядом фільму «Правила поведінки під час пожежі»;

8 клас – виховна година з теми: «Природні катаклізми» з переглядом мультфільму «Як себе поводити під час надзвичайних ситуацій»;

9 клас – бесіда на тему: «Радіаційна небезпека» з переглядом навчального фільму «Щодо дій в умовах грози та виникнення надзвичайних ситуацій»;

10-11 класи – година спілкування «Дії у разі загрози терористичного акту».

Протягом дня учні мали змогу переглянути виставку літератури у шкільній бібліотеці, виконати малюнок на асфальті «Моя безпека», взяти участь у спортивній естафеті.

Завершальним етапом була евакуація зі школи, де учні, вчителі та працівники продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.