Звернення голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна з нагоди Дня памяті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми схиляємося перед величчю подвигу тих, хто не повернувся з фронтових доріг, хто відійшов у світ інший, хто наближав святковий травневий день.

Низько вклоняємося вам, наші славні ветерани! З почуттям глибокої поваги дякуємо за величний подвиг в ім’я життя, за ваші мужність та героїзм. Ваш приклад – невичерпне джерело патріотизму й справжній взірець для наслідування. Нині захисники України гідно продовжують славні традиції старших поколінь.

Бажаю всім міцного здоров'я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба.

Низький уклін, вічна пам'ять та слава визволителям!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської територіальної громади