Травневі вітання захисникам та їх рідним в дні переможної весни

Дата: 12.05.2021 11:23

День Перемоги – свято, що згуртовує. Це світлий день всіх поколінь, що об’єднує батьків та дітей, ветеранів та молодь і, загалом, усіх жителів Швайківської територіальної громади.

За дорученням голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, напередодні Дня Перемоги до учасників війни та трудового фронту,  інвалідів війни, вдів ветеранів війни та учасників АТО завітали старости сіл, працівники соціальної сфери та культури. Завітали, аби вкотре висловити слова шани й вдячності та привітати з травневими святами. А що може бути важливішим, ніж людська увага.

«Повага до старших поколінь, захисників держави різних поколінь та їх родин – наш прямий обов’язок. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну українську землю. Славимо тих, хто пережив важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні, самовіддано працював у тилу, піднімав Україну з руїн. І, звісно, вдячні тим, хто нині захищає наш мир та спокій. Доземний уклін тих, хто віддав життя за суверенітет та територіальну цілісність України», - зауважив голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.