Поважне 95-річчя відзначила жителька села Райки Поліна Демченко

Дата: 20.05.2021 11:27

Чудовий 95-річний ювілей відзначила 20 травня жителька села Райки Поліна Никифорівна Демченко. З теплими та щирими словами привітати шановану жінку завітали староста села Наталія Войнівська, завідувач ФАПом Тетяна Войтко, директор КП «Райківське» Лариса Блажиєвська.

На долю Поліни Демченко випало багато життєвих випробувань, як і для усіх представників її покоління. Голод, важкі роки війни, післявоєнної відбудови… Все своє життя ювілярка прожила у праці, чим заслуговує на нашу повагу.

Швайківська територіальна громада щиро вітає Поліну Никифорівну Демченко з 95-річчям. Щиро зичимо ювілярці міцного здоров’я, радості, злагоди, миру. Велика честь і шана таким людям, як Поліна Никифорівна.