Поліцейські провели пізнавальні лекції для дітей

  • 1054

Фото без опису

В рамках  «Тижня безпеки дорожнього руху» ювенальні інспектори спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції Бердичівського районного відділу та завідувачем служби у справах дітей Швайківської сільської ради  провели інтерактивний урок з безпеки дорожнього руху для учнів Мирославському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка.

- Профілактичні заходи насамперед спрямовані на те, щоб залучити дітей до вивчення Правил дорожнього руху, дотримання безпечної поведінки на вулицях та дорогах, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Олеся Чубоха.

Правоохоронці нагадали школярам про найбільш поширені порушення Правил дорожнього руху та з якого віку й де дозволено кататися на велосипедах. Звертали увагу дітей на необхідність дотримання правил безпеки, зокрема, дорогою до школи та додому. Вивчали дорожні знаки.

Тож поліцейські навчали дітей бути уважними і обережними, проводити своє дозвілля подалі від доріг, переходити проїжджу частину лише по пішохідних переходах та ніколи не перебігати дорогу перед транспортом, що наближається.

Діти із задоволенням взяли участь у спілкуванні, уважно слухали та закріплювали на практиці інформацію, почуту від поліцейських. А після бесіди, вікторин та ігор, школярі змогли посидіти у службовому автомобілі та розпитати поліцейських про їх щоденну роботу.

- Ми закликаємо дорослих бути для дітей прикладом зразкової поведінки на дорозі та не порушувати Правил дорожнього руху, перебуваючи за кермом, обов’язково знижувати швидкість поблизу пішохідних переходів і бути уважними та пильними під час руху біля навчальних закладів, – каже Олеся Чубоха.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Бердичівський районний відділ поліції