У Швайківській та Слободищанській школі пролунав останній дзвінок, а в ЗДО «Віночок» відбувся випускний бал

Дата: 28.05.2021 16:08

Урочисто, святково та трепетно – у Швайківському та Слободищанському закладі загальної середньої освіти відбулось свято Останнього дзвоника. Завітав на урочистості голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, аби привітати випускників, подякувати педагогам та батькам, побажати школярам веселих канікул.

Свято Останнього дзвоника – особливий день, який об’єднує усю шкільну родину. Головні його дійові особи – випускники – розумні, талановиті, творчі. Саме такими є одинадцятикласники та дев'ятикласники Швайківського та Слободищанського закладів загальної середньої освіти.

«Шановні випускники, бажаю вам впевнено крокувати в доросле життя, бути гідними людьми, щоб ваші вчителі та батьки могли вами пишатися.  Дякую педагогам за важку та невтомну  працю, батькам за гідне виховання дітей. Нехай усіх вас береже Бог», - побажав випускникам Габріел Мкртчян.

Зі сльозами на очах прощалися випускники зі школою. А четвертокласники з першим вчителем, адже у них теж випуск. Вони перетнули симовлічну межу між дитинством і юністю.

Яскравими зірочками символічної премії «Оскар» стали випускники ЗДО «Віночок» Швайківської сільської ради. Першого вересня вони стануть  школярами. Але садочок назавжди залишиться у їх житті теплим та якравим спогадом. «Спілкування з дітками, їх щирість та безпосередність додають оптимізму та віри в те, що все у нас буде добре», - переконаний голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.