Калейдоскоп святкових подій у Мирославській та Райківській школах

  • 1622

Найкрасивіше, найочікуваніше шкільне свято -  свято  Останнього дзвоника відбулось у Мирославському та Райківському закладах загальної середньої 4 травня. А у ЗДО «Дзвіночок» села Мирославка відбувся випускний бал.

Радість наближення літніх канікул, задоволення від зробленого за рік, гордість за досягнуті успіхи та сум від прощання випускників зі школою – такими емоціями цього дня наповнені серця випускників, школярів, вчителів, батьків.

«Дорогі випускники, ви – наша гордість та надія. Нехай вам щастить на життєвих дорогах, здійснюються ваші мрії та бажання. Будьте гідними людьми, а ми пишатимемось вами», - звернувся до випускників голова Швайківської територіальної громади  Габріел Мкртчян.  

Слова вітань зі святом Останнього дзвоника лунали і від заступниці голови Швайківської сільської ради Олени Лещенко, начальника відділу освіти, молоді та спорту Олександра Лисюка.

Особливим і хвилюючим видалось 4 червня не лише для школярів, а й вихованців старшої групи ЗДО «Дзвіночок». Вони – більше не дошкільнята, а майбутні першокласники і від того почувають особливу гордість.