Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає медичних працівників з професійним святом

Дата: 18.06.2021 12:01

Шановні медичні працівники Бердичівського району! Дорогі медики Швайківської територіальної громади, щиро вітаємо вас з професійним святом!

Своєю невтомною та щоденною працею, ви готові прийти на допомогу у найскладніший час. Епідемія коронавірусу засвідчила: без вас  порятунок та життя людей неможливі. Ви знаходитесь на передовій, ризикуючи собою, та даруєте надію на одужання.

Шановні наші лікарі, медичні сестри та санітарочки, щиро зичимо вам здоров’я, здійснення заповітних мрій, оптимізму й нових досягнень. Нехай життя дарує спокій та добро, тепло й щастя у ваших оселях.