Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян: праця медичних працівників воістину героїчна та гуманна

Дата: 18.06.2021 16:16

У середині червня своє професійне свято відзначають медики – представники найгуманнішої та найблагороднішої сфери людської діяльності. Напередодні свята працівників сфери охорони здоров'я району зібрали урочистості у великому залі Бердичівської райдержадміністрації. Привітав відданих клятві Гіппократа голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.

«Зцілювати, повертати людям здоров'я, рятувати життя – праця медиків воістину героїчна і гуманна. Скільки пацієнтів завдяки вашим  старанням знову відчули щастя і радість повноцінного життя. Бажаю вам, шановні працівники медичної галузі, міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку, професійного зростання та людської шани», - звернувся голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.

За високий професіоналізм, самовіддану працю кращих працівників медичної галузі відзначили подяками. Гарний настрій присутнім створили виступи артистів та мистецьких колективів.

Кажуть, що у медицині немає випадкових співробітників. Кожен, хто обрав цей шлях, зробив впевнений та усвідомлений вибір. Велика вдячність і шана усім тим, хто присвятив своє життя лікуванню здоров’я людини.