Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян привітав податківців з професійним святом

Дата: 02.07.2021 17:13

2 липня своє професійне свято відзначають податківці – працівники важливої та потрібної сфери людської діяльності. Привітав бердичівських податків та їх керівника Ірину Самборську  з професійним святом голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, побажавши успіхів, самовдосконалення та впевненості у своїх силах.

«Щодня ви виконуєте важливе завдання – наповнюєте скарбницю. Від вашої роботи залежить добробут та економічна стабільність держави. Тож бажаю натхнення, душевного тепла, міцного здоров'я вам та вашим родинам», - побажав Габріел Мкртчян.