Святкування Івана Купала у Мирославці

Дата: 08.07.2021 12:50

Весело та яскраво святкували у Мирославці 7 липня Івана Купала – колоритне, магічне та романтичне свято.

Розпочалось святкування з привітання голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна та старости села Ірини Мельничук.

«Бажаю кожному з вас знайти свою квітку папороті щастя та любові. Нехай збуваються усі ваші мрії, а рідні та близькі будуть живими та здоровими», - привітав голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян.

«Нехай чарівне свято принесе доброї магії у ваше життя. Радійте та насолоджуйтесь кожною його миттю», - побажала староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.

Незабутню атмосферу святу додали хороводи та розваги біля купальського багаття. Не обійшлось і без традиційного пускання віночків, який провели юні красуні, загадавши найпотаємніші мрії. Доповнили свято смачні частування – соковитою курочкою та бараниною,  запашною юшкою  пригощали  усіх охочих. Такі частування стали можливими завдяки спонсорам – Івану Білінському та Вальтеру Чедію. Що не кажіть, а в Мирославці вміють готувати й пригощати. Не забули й про вітання для іменинників. Староста села Ірина Мельничук із задоволенням виконала цю місію та привітала з днем народження ведучу свята  Тетяну Дзівалтівська працівницю Мирославського ЗДО Олену Тонкевич.

Звичайно, свято не обійшлось без запальної купальської дискотеки, яка тривала до ранку.