Правоохоронці Бердичівського районного відділу поліції піклуються про безпеку дітей під час літніх канікул

Ювенальні та дільничні поліцейські на території Бердичівщини проводять профілактичні рейди задля дитячої безпеки на воді.

Під час літнього відпочинку  та оздоровлення дітей, питання безпеки на воді є одним із найважливіших. Профілактичні заходи проводяться у місцях відпочинку, на річках та водоймах щодо безпечного поводження на воді та ймовірної небезпеки.

Правоохоронці проводять відповідну роботу як з дітьми так і з батьками. У ході бесіди наголошують про дотримання правил безпеки на воді, аби вберегти життя і здоров’я своє та рідних.

Варто запам’ятати і поділитися з іншими правилами поведінки біля водойм:

- під час відпочинку біля водойм  діти мають перебувати під постійним контролем дорослих;

- для купання дітей необхідно використовувати найбільш безпечні місця;

- не варто купатися i пірнати у незнайомих, не обстежених місцях;

- не можна запливати за обмежувальні знаки;

- перед початком купання дітей, дорослі мають ретельно обстежити дно водойми;

- не варто купатися наодинці;

- не можна залишати дитину без догляду, на сонці.

Ігнорування правил поводження на воді може призвести до трагічних наслідків.

Бердичівський районний відділ поліції