Робоча нарада зі старостами та керівниками відділів

Дата: 02.08.2021 16:03

Тиждень у Швайківській сільській раді розпочався з наради.  Робоча зустріч відбулась під головуванням голови територіальної громади Габріела Мкртчяна. Участь в нараді взяли секретар ради Ольга Гусар,  заступники сільського голови Олена Лещенко та Едуард Томашевський, старости сіл громади, начальники відділів.

Обговорення  поточних питань та вирішення проблемних моментів – у повсякденній діяльності вистачає всього. Ремонт доріг, справність ліній електромережі, благоустрій населених пунктів – роботи у даних напрямках вистачає.

Старости розповіли про проблемні питання свого округу, обмінялись думками. Поінформували про плани на майбутній тиждень заступники сільського голови, начальники відділів.

Голова Швайківської сільської ради переконаний: спільні зустрічі та обговорення допомагають приймати зважені рішення, працювати чітко, злагоджено та конструктивно.