Олімпійський тиждень у Швайківському закладі загальної середньої освіти

Дата: 14.09.2021 17:34

Весело та рухливо, захоплююче та пізнавально – у Швайківському закладі загальної середньої освіти проходить Олімпійський тиждень. Активними його учасниками стали учні 5-11 класів.

«У рамках Олімпійського тижня відбулась низка захоплюючих заходів: відеоролики з Олімпійських ігор 2020, інформаційні хвилинки, конкурс малюнків на асфальті, спортивні змагання між класами, мета яких – пропагування серед дітей та учнівської молоді здорового способу життя, залучення їх до активних занять спортом», - інформує вчитель фізичної культури Швайківського закладу загальної середньої освіти Олена Грабчук на сторінці закладу у соціальній мережі Фейсбук.

У Швайківському ЗЗСО зростають активні та спритні діти, які люблять спорт. А заняття фізичною культурою – одні з найулюбленіших.