Чергова сесія Швайківської сільської ради: чітко, одноголосно та зважено

  • 1107

51 питання та «Різне» були розглянуті депутатами Швайківської сільської ради восьмого скликання на черговій сесії, що відбулась 20 вересня. Кожне – по-своєму важливе та значуще, адже стосується тієї чи іншої сфери діяльності громади та життя її мешканців.

«Усі питання, винесені на сесію, були опрацьовані депутатськими комісіями. Заздалегідь, детально ознайомитись з порядком денним можна було на сайті Швайківської сільської ради», - наголосив голова громади Габріел Мкртчян.

Одноголосно депутати внесли зміни до бюджету Швайківської територіальної громади на 2021 рік та до фінансового плану КНП «Швайківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Затвердили розпорядження сільського голови, прийняті з основної діяльності та програму фінансової підтримки літературного конкурсу імені Олександра Кухарчука. Затвердили і Положення про літературний конкурс. Створили інклюзивну групу у закладі дошкільної освіти «Віночок» та продовжили трудовий договір з директором Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. О.І.Онишка Галиною Нагуш. Дали «зелене світло» ремонту вуличного освітлення та доріг в громаді, затвердивши необхідну кошторисну проектну документацію та рішення виконавчого комітету.  

Особливе місце – за земельними питаннями, яким була присвячена значна частина питань порядку денного.

«В усіх питаннях, що стосуються землі потрібно бути максимально уважними та обережними. Вкотре, звертаємось до жителів громади, приводи у відповідність документацію, оформляти право власності на земельні ділянки», - наголосив Габріел Мкртчян.