Поліцейські застерігають: найближчими днями погіршення погодних умов та видимості на дорогах

  • 498

Фото без опису

Поліцейські закликають учасників дорожнього руху бути максимально відповідальними та уважними в період осіннього зниження температури та зменшення тривалості дня.

Шановні водії! Керуючи автомобілем, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Обов'язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, не забувайте, що з 1 жовтня використання  денних ходових вогнів або ближнього світла  фар поза межами населених пунктів є обов’язковим.

Пам’ятайте, що мокра та брудна дорога у рази збільшує гальмівний шлях транспортного засобу.  Користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні пристосування, що допоможуть убезпечити їх від травмування. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Нагадуємо, що дозволена швидкість руху у населених пунктах – 50 км/год.

Шановні пішоходи,  переходьте дороги виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. Для позначення себе на дорозі обов’язково використовуйте світлий одяг чи спеціальні жилети, світловідбивні елементи у вигляді нашивок, наліпок, браслетів, брелоків, користуйтеся яскравими парасольками тощо.

Будьте уважні і обережі і нехай ваші дороги завжди будуть безпечними!

Фото без опису

Відділ комунікації поліції Житомирської області