Перевірки родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, тривають

Дата: 27.09.2021 16:16

Протягом робочого тижня директором КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вікторією Присяжнюк, завідувачем служби у справах дітей Швайківської сільської ради Аліною Рогулько, начальником сектору  ювенальної превенції Олесею Чубохою спільно старостами сіл було здійснено виїзди, з метою перевірки умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Здійснено візити у село Швайківка, Слободище,  Мирославська та Демчин.

Під час обстеження з'ясовано, чи забезпечені діти одягом, взуттям, продуктами харчування, засобами гігієни та медичними препаратами за потреби. Про результати перевірок складено відповідні акти.

Також в усіх сім’ях проводились профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, неприпустимості порушення прав дітей. Батькам надавались консультації з питань формування сімейного бюджету та розподілу обов’язків між членами сім’ї.

Відповідно до плану роботи Центру такі перевірки проводяться регулярно. Робота з сім'ями продовжується.

Вікторія Присяжнюк,

директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»