«STOP-булінг!»: урок-квест для здобувачів освіти Мирославського ЗЗСО

Дата: 04.10.2021 15:09

Тренінгові заняття, практичні завдання, інсценування, перегляд відеороликів - далеко не повний перелік форм і методів роботи, які проводяться зі здобувачами освіти Швайківської територіальної громади комунальною установою «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Швайківської сільської ради.

Мета проведення таких занять полягає у формуванні нетерпимості до проявів агресії, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля та  навичок надання  й отримання допомоги. Важливий аспект -  планування й розробка стратегії щодо подолання булінгу.

30 вересня, директором «Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Швайківської сільської ради спільно із психологом Мирославського ЗЗСО був проведений захід для учнів 10 го класу. Діти  взяли активну участь у тренінгу «Стоп булінг!». Зустріч виявилась корисною та цікавою для школярів, для формування їх твердої правової позиції.

Вікторія Присяжнюк,

Директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»