Швайківська територіальна громада долучилась до Програми Президента України «Зелена країна»

Дата: 18.10.2021 18:20

Ліси – свіже повітря та чисте довкілля. Ліси – легені нашої планети та справжня «фабрика» з виготовлення кисню.

У рамках реалізації Програми Президента України «Зелена країна» голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян, секретар сільської ради Ольга Гусар, старости сіл Ірина Мельничук, Наталія Войнівська, Наталія Каченюк та Роман Кваша висадили саджанці дерев у парковій зоні села Райки. З роками молоді деревцята проростуть у могутні та величні дерева.

«Ліс – не тільки користь для планети, а й ліки для душі. Із задоволенням долучились до ініціативи Президента України та стали учасниками акції "Створюємо ліси  разом". Переконаний, дбати про озеленення наших населених пунктів потрібно не лише у рамках програм, а й повсякчас. Берегти природу, поліпшувати її екологічний стан  – наш обов'язок», - зауважив Габріел Мкртчян.