Швайківська сільська рада висловлює слова вдячності старості Слободищенського старостинського округу Роману Вікторовичу Кваші за роботу

Дата: 22.10.2021 17:07

22 жовтня рішенням позачергового засідання сесії Швайківської сільської ради достроково припинив повноваження староста Слободищенського старостинського округу Роман Вікторович Кваша. Приводом для звільнення послугувала заява Романа Вікторовича та особисте прохання.

Швайківська сільська рада, виконавчий комітет та голова громади Габріел Мкртчян дякують Роману Вікторовичу за роботу.

Ми цінуємо Вас за професіоналізм та компетентність, людяність та поміркованість.  Висловлюємо сподівання, що нам ще вдасться попрацювати пліч-о-пліч з Вами.

Бажаємо Вам життєвих гараздів, здоров'я, процвітання та більше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою – Швайківська сільська рада